- ZAMÓW PRENUMERATĘ -

Zamawiam prenumeratę czasopisma Przegląd Oponiarski

  koszt:

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

PRENUMERATA PRZEGLĄDU OPONIARSKIEGO

Zamawiam prenumeratę czasopisma Przegląd Oponiarski

krok po kroku

  

 1. Prenumeratę Przeglądu Oponiarskiego można zamówić co najmniej na okres roku. Obejmuje ona 11 wydań czasopisma wraz z dodatkami.
   
 2. Cena jednej rocznej prenumeraty wynosi 194 złote brutto.
   
 3. Aby zamówić prenumeratę, należy wypełnić formularz zamówienia, podając niezbędne dane do kontaktu i skorzystać z metody płatności online Cashbill na stronie, przy korzystaniu z tej formy płatności pozostałe podpunkty nie dotyczą. Druga możliwość to wypełnić druk zamówienia i dokonać wpłaty na konto Wydawnictwa Górzyński Sp. J., ING Bank Śląski S.A, numer 86 1050 1979 1000 0022 6830 3308, na kwotę odpowiadającą liczbie zamówionych prenumerat, a następnie postepować zgodnie z pozostałymi punktami.
   
 4. W tytule przelewu należy określić miesiąc, od którego prenumerata ma obowiązywać oraz podać liczbę zamówionych prenumerat (przykład: Październik 2017, 2 /słownie: dwie/ prenumeraty).
   
 5. Potwierdzenie przelewu należy przesłać na adres e-mail: prenumerata@przegladoponiarski.pl
   
 6. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, na wskazany w formularzu adres rozpoczniemy przesyłanie prenumeraty Przeglądu Oponiarskiego.
   
 7. Czas realizacji zamówienia: do 24 godzin od chwili otrzymania potwierdzenia przelewu od zamawiającego w dni powszednie. W przypadku weekendów oraz świąt czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych od pracy.

 

Regulamin sklepu internetowego pod adresem https://przegladoponiarski.pl/art/2094/regulamin.html

 

Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń