PRENUMERATA CYFROWA
- ZAMÓW -

Zamawiam prenumeratę cyfrową czasopisma Przegląd Oponiarski

  koszt:

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

PRENUMERATA CYFROWA

(e-prenumerata)

krok po kroku

  

 1. Prenumeratę cyfrową Przeglądu Oponiarskiego można zamówić co najmniej na okres roku. Obejmuje ona 11 wydań czasopisma wraz z dodatkami.
   
 2. Cena jednej rocznej prenumeraty wynosi 83 złote brutto. Przy zamówieniu co najmniej dwóch e-prenumerat udzielamy rabatu. Koszt drugiej i kolejnych e-prenumerat to 75 złotych brutto za każdą.
   
 3. Aby zamówić prenumeratę cyfrową, należy wypełnić formularz zamówienia, podając niezbędne dane do kontaktu oraz dokonać wpłaty na konto Wydawnictwa Górzyński Sp. J., ING Bank Śląski S.A, numer 86 1050 1979 1000 0022 6830 3308, na kwotę odpowiadającą liczbie zamówionych prenumerat.
   
 4. W tytule przelewu należy określić miesiąc, od którego prenumerata ma obowiązywać oraz podać liczbę zamówionych prenumerat (przykład: Październik 2017, 2 /słownie: dwie/ prenumeraty).
   
 5. Potwierdzenie przelewu należy przesłać na adres e-mail: prenumerata@przegladoponiarski.pl
   
 6. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, na wskazany w formularzu adres e-mail prześlemy dane dostępu do prenumeraty cyfrowej.
   
 7. Czas realizacji zamówienia: do 24 godzin od chwili otrzymania potwierdzenia przelewu od zamawiającego w dni powszednie. W przypadku weekendów oraz świąt czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych od pracy.

 

Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń