W nadchodzący czwartek, w Krakowie rozpoczną się Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych pod nazwą Kompozyt-Expo 2014. Krakowska wystawa to jedno z nielicznych w Polsce spotkanie producentów i odbiorców z branży kompozytów, uznawane od kilku lat za najważniejsze wydarzenie tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.
Targi Kompozyt-Expo są wiodąca platformą spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej. To właśnie w Krakowie prezentowane są nowoczesne standardy technologiczne, innowacyjne produkty i rozwiązania. Wystawa jest miejscem corocznych spotkań decydentów, kadry zarządzającej, inżynierów, technologów, projektantów i konstruktorów z branż, takich jak.: motoryzacja, transport, lotnictwo, inżynieria lądowa, budownictwo, energetyka wiatrowa, przemysł stoczniowy, sportowy czy medyczny.
Krakowska wystawa obejmuje szeroki zakres zagadnień, m.in.:
Tegoroczna edycja Kompozyt-Expo została poszerzona o następujące kategorie tematyczne:
W ramach przetwórstwa gumy wydzielono grupy, jak np. materiały, komponenty, mieszanki wzmacniające, środki chemiczne, dodatki do gumy maszyny i urządzenia do przetwórstwa gumy, technologie oraz produkty i półfabrykanty z gumy.
Podczas dwóch dni w jednym miejscu i czasie targi gromadzą specjalistów, inżynierów i przedstawicieli z wielu branż. Oprócz prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych, targi umożliwiają nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji.
Wystawa odbędzie się w dniach od 20 do 21 listopada br. w Krakowie, przy ulicy Galicyjskiej 9.
Więcej informacji znajduje się na stronie: http://targi.krakow.pl/
(ik)
Źródło i fot. http://targi.krakow.pl/