BMW za opony Michelin

 

Jedni powiedzą, że to szczęście. Drudzy, że tak było zapisane w niebie. Sam beneficjent nagrody - samochodu BMW X1 - Adam Młynarczuk z Kobyłki k. Warszawy powiedział nam, że to pierwszy taki...dar od Boga. Dla niego jak i jego rodziny było to ogromne zaskoczenie. Pod koniec kwietnia pan Adam kupił komplet opon Michelin do posiadanego Citroena C5 i odpowiedział na pytanie konkursu konsumenckiego "Lato 2014" organizowanego przez Michelin i BMW. Szczęściu męża nie mogła uwierzyć żona Anna Młynarczuk, która najpierw powiedziała, że nie przyjedzie na wręczenie nagrody, ale zmieniła zdanie i dotarła - już w trakcie trwania imprezy - z dwoma synami.

Sam szczęściarz jest inżynierem telekomunikacji i do przedmiotów technicznych, w tym do opon, podchodzi bardzo świadomie. Wybierając letnie Micheliny Primacy, dzwonił najpierw do centrali firmy, aby upewnić się, czy kupowane przez niego opony będą pasowały do jego auta, czy z pewnością zapewnią bezpieczeństwo jemu i jego rodzinie.

Krzysztof Sadowski, pracownik Trade Marketingu w Michelin Polska S.A., podkreślił fakt, że pan Adam został wybrany spośród ponad 2000 uczestników konkursu. Sześcioosobowe jury było najbardziej usatysfakcjonowane jego odpowiedzią na postawione w ankiecie pytanie: Jak rozumiesz ideę Michelin Total Performance?

Więcej o zwycięzcy konkursu Michelin i BMW w rozmowie, która ukaże się we wrześniowym wydaniu Przeglądu Oponiarskiego.

Zwycięzcy konkursu gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.

Tekst i Fot.: Sławomir Górzyński

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń