2013-10-24

Innowacyjny Goodyear

 

Firma Goodyear Tire & Rubber Company znalazła się na liście 100 Najbardziej Innowacyjnych Firm na Świecie Thomson Reuters 2013. Amerykański koncern oponiarski otrzymał to wyróżnienie już po raz trzeci.

W ramach programu, który powstał z inicjatywy Thomson Reuters IP Solutions, co roku aż 100 przedsiębiorstw na całym świecie zostaje uhonorowanych za swoje pomysły. Firmy te muszą wykazać się największą innowacyjnością, mierzoną szeregiem specjalnie opracowanych wskaźników związanych z patentami. Richard J. Kramer, prezes zarządu i dyrektor generalny firmy Goodyear, podkreśla że koncern prowadzi szereg prac badawczo-rozwojowych, dzięki czemu może dostarczać na rynek wartościowe produkty.

Przedsiębiorstwa, które znalazły się na tej prestiżowej liście są liderami wzrostu, tworzenia miejsc pracy i pionierskich działań w obszarze produktów i usług. Innowacyjne rozwiązania oraz technologie przyjazne środowisku tworzone przez amerykański koncern zostały docenione przez Thomson Reuters IP Solutions.

Fot.Goodyear                                                                                                                                                      (ik)

           

drukuj  
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń