2024-05-29

Ekspert Flotowy

Ekspert Flotowy to bezpłatny cykl szkoleń skierowany do menedżerów flotowych, którego organizatorem jest Volkswagen Financial Services. Tegoroczna, 12. edycja odbędzie się 4 czerwca i 10 września. Zapisy na pierwszy dzień szkoleń już ruszyły.

Organizowane przez Volkswagen Financial Services bezpłatne szkolenia w ramach Eksperta Flotowego to okazja zarówno do nauki, jak i branżowych spotkań. W tegorocznym programie znajdą się prezentacje eksperckie i studia przypadku, które pozwolą zgłębić tematy takie jak optymalizacja kosztów floty, elektryfikacja oraz polityka bezpieczeństwa floty.

- Zapraszamy na 12. edycję Eksperta Flotowego! W dzisiejszym dynamicznym świecie zarządzanie flotą pojazdów firmowych staje się coraz bardziej wymagające. Wierzę, że dla fleet managerów udział w Ekspercie Flotowym to inwestycja w sukces zarówno ich, jak i ich firm - mówi Maciej Zwiewka, dyrektor departamentu sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services.

Zbliżająca się edycja Eksperta Flotowego, której hasłem przewodnim jest „Nowe wyzwania, nowe rozwiązania”, dostarczy menedżerom flot niezbędnej wiedzy do skutecznego zarządzania firmowymi parkami samochodowymi. Cenne źródło praktycznych wskazówek stanowić będzie studium sprawdzonych strategii optymalizacji kosztów floty. Zaplanowano także wykład na temat czynników wpływających na wartość rezydualną samochodu, podczas którego eksperci objaśnią przy okazji, jak ją zmaksymalizować.

Jako że w Polsce to głównie w firmowych flotach rozwija się elektromobilność, w ramach Eksperta Flotowego poruszony zostanie temat elektryfikacji. Menedżerowie dowiedzą się m.in. jak rozliczyć koszty ładowania służbowego samochodu elektrycznego w miejscu zamieszkania pracownika. Ważną częścią szkoleń będzie tematyka związana z bezpieczeństwem. Uczestnicy otrzymają wskazówki co do tego, jak stworzyć politykę bezpieczeństwa floty.

Rejestracja na pierwszy dzień bezpłatnych szkoleń z cyklu Ekspert Flotowy, który odbędzie się 4 czerwca, jest już otwarta. W wydarzeniu można wziąć udział stacjonarnie w Warszawie - w Elektrowni Powiśle - lub online. Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie ekspertflotowy.vwfs.pl. Zapisy na 2. dzień szkoleń zostaną uruchomione w lipcu.

Źródło i graf.: Volkswagen Financial Services

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń