Nowy interfejs Würth

Wraz z rozwojem technologii, które są systematycznie wdrażane przez producentów samochodów, rośnie zapotrzebowanie warsztatów na interfejsy diagnostyczne pozwalające na skuteczną identyfikację problemów w nowych modelach pojazdów. W odpowiedzi na ich potrzeby Würth Polska wprowadza nowe urządzenie.

Looqer to interfejs diagnostyczny, który pozwala nieautoryzowanym warsztatom na wykorzystanie oprogramowania i dokumentacji dostępnych na serwerach producentów samochodów. Przy większości modeli aut nie jest przy tym potrzebne logowanie do nich ani wnoszenie dodatkowych opłat. Sprzęt ten jest kompatybilny z Pass-Thru J2534, dzięki czemu można używać go z oprogramowaniem diagnostycznym OE. To najmniejsze na rynku urządzenie tego typu wyposażone w wewnętrzną pamięć, DoIP i funkcję flight recorder.

Wiele marek samochodów i technologie, które dopiero się pojawią

Interfejs Looqer można wykorzystać do wszystkich dostępnych na polskim rynku marek samochodów. Dodatkowo warsztaty zajmujące się samochodami Volvo, Jaguar i Land Rover na pewno docenią oferowaną przez urządzenie możliwość diagnostyki aut tych marek przez protokół internetowy (ISO 13400-2).

Korzystanie z interfejsu diagnostycznego często jest nieodłączną częścią identyfikacji przyczyny problemów w pojeździe. Warto zatem postawić na sprzęt, który posłuży przez długie lata i będzie nadążał za zmianami. W Looqer w którym CAN-FD umożliwia szybką komunikację z magistralą CAN, dzięki czemu urządzenie będzie współpracowało z technologiami, które w przyszłości pojawią się na rynku.

Do wyposażenia interfejsu należy również moduł Bluetooth i Wi-Fi, dający możliwość błyskawicznej i wygodnej komunikacji bezprzewodowej. Z kolei pamięć wewnętrzna pozwala na mobilną rejestrację danych bez żadnych dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Zaletą interfejsu jest też to, że może być stosowany jako mały klucz diagnostyczny wpinany bezpośrednio do komputera lub za pomocą przewodu OBD z 16-pinowym gniazdem.

Źródło i fot.: Würth Polska

 

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń