2021-10-26

Targi w Genewie w 2023 r.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych i najobfitszych w premiery impreza motoryzacyjna w Europie - Geneva Motor Show nie odbędzie się w przyszłym roku. Ze względu na ogólnobranżowe problemy związane z pandemią COVID-19, organizator wydarzenia Organisation Internationale des Constructeurs d'Automobiles podjął decyzję o przełożeniu wystawy na 2023 r.

Decyzja o przełożeniu Salonu Samochodowego Geneva Motor Show została podyktowana względami bezpieczeństwa zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Jak wyjaśnili organizatorzy wydarzenia, trwająca pandemia COVID-19 nie pozostawiła im wyboru. Z jednej strony problemy obejmują ciągłe ograniczenia w podróżowaniu przez międzynarodowych wystawców, odwiedzających i dziennikarzy. Z drugiej strony pośrednie problemy pandemii, takie jak niedobór półprzewodników, postawiły producentów samochodów przed nowymi priorytetami, które muszą najpierw rozwiązać. W tych niepewnych czasach wystawcom, jak i zwiedzającym trudno jest się zadeklarować co do udziału w tak licznie odwiedzanej imprezie.  To wszystko wpłynęło na podjęcie decyzji o przesunięci wydarzenia z 2022 na 2023 r.

Organizatorzy wydarzenia liczą na to, że mimo odroczenia wystawy powróci ona jeszcze silniejsza i w wyjątkowej odsłonie.

Źródło i graf. https://www.gims.swiss/

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń