2021-06-04

Szkolenia Repxpert

Amortyzatory Bilstein i zawieszenie FAG to połączone szkolenie dla mechaników w ramach programu Repxpert. Rejestracja uczestnictwa pozwala na zadawanie pytań i komentarze.

Szkolenia od zawsze były ważnym elementem wsparcia Bilstein dla mechaników. W Polsce odbyło się już wiele takich spotkań zarówno w formie wykładów, jak i praktyki na stanowisku warsztatowym. Panująca od miesięcy sytuacja wymusiła zmianę formuły na on-line, ale też otworzyła nowe możliwości. W zajęciach może wziąć udział niemal nieograniczone grono zainteresowanych, a tematykę można łączyć z innymi aspektami wymiany amortyzatorów.

Przykładem jest szkolenie Bilstein i FAG zrealizowane w ramach programu Repxpert, które odbyło się pod koniec kwietnia. Poruszono tematy związane między innymi z geometrią zawieszenia, budową i typami amortyzatorów, oceną uszkodzeń oraz wskazówki montażowe.

Kolejne szkolenie odbędzie się 10 czerwca 2021 o godzinie 14. Jest ono otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a przebieg będzie można śledzić na żywo, np. na stronie Bilstein na Facebooku. Niemniej rejestracja na stronie https://szkolenia.repxpert.pl pozwoli na aktywne uczestnictwo, zadawanie pytań i komentowanie.

Źródło i fot. Bilstein

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia
Brak ogłoszeń do wyświetlenia.
Zamów ogłoszenie

© Copyright 2024 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń