W dniach od 30 sierpnia do 1 września zawody z cyklu FIA European Truck Racing Championship 2019 ponownie zawitają na torze Autodrom Most (Czechy). Speedline Truck, marka felg do samochodów ciężarowych tworzonych przez Ronal Group, pojawi się tam jako sponsor niemieckiego zespołu „Don't Touch Racing”.
W piątym z ośmiu wyścigów ciężarówek na autodromie w Moście, który ma długość 4212 m, Speedline Truck będzie obecny z własnym stoiskiem na padoku obok „Don’t Touch Racing” i zaprezentuje swój program kół. Obszerne informacje na temat asortymentu i odpowiednich akcesoriów będą udostępniane zainteresowanym odwiedzającym przez specjalistów marki na miejscu. Dodatkową atrakcją w sobotę i niedzielę będzie tatuażysta felg Eddy Schuster, który gościł już na stoisku Speedline Truck na targach pojazdów użytkowych IAA w zeszłym roku. Tam na żywo wygraweruje wszystkie tory ETRC FIA, a także różne loga sponsorów i zespołu „Don't Touch Racing” na feldze SLT 2907 wypolerowanej na wysoki połysk. Ozdobiona obręcz zostanie zlicytowana online, a zysk przekazany na cel charytatywny.
Speedline Truck już od 2013 r. jest aktywnym dostawcą felg i wspiera wyścigi Truck Racing. W tym roku marka felg kutych ze stopów lekkich do pojazdów użytkowych, przyczep i autokarów, wspiera berliński zespół wyścigowy „Don’t Touch Racing” z kierowcą André Kursimem.
(ik)
Źródło i fot. Ronal