Firma Magna Tyres Group powołała Arjena Sibona na stanowisko kierownika sprzedaży. W ramach pełnionej funkcji przejmie on odpowiedzialność za rozwijanie kontaktów z kluczowymi klientami na europejskim rynku opon OTR.
A. Sibon ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Przed rozpoczęciem pracy dla Magna Tyres Group pracował jako menadżer ds. kluczowy klientów na Europę w Gripen Wheels i Heuver Tyrewholesale. Przewiduje się, że jego zdolność do identyfikacji konkretnych potrzeb rynkowych i talent do rozwijania silnego partnerstwa z klientami przyczynią się do szybkiego rozwoju firmy.
- Cieszymy się z powitania na naszym pokładzie Arjena Sibona - powiedział Michael de Ruijter, prezes Magna Tyres Group. - Wnosi on do naszej firmy bogate doświadczenie i fachową wiedzę.
Począwszy od pierwszego lipca Arjen Sibon będzie częścią Magna Tyres Group i skoncentruje się na budowaniu silnego partnerstwa z kluczowymi klientami w Europie.
(ik)
Źródło i fot. Magna Tyres