Centrum w Zakroczymiu już działa

 

Otwarcie Europejskiego Centrum Logistycznego ILS w Zakroczymiu, spółki córki firmy Inter Cars, odbyło się bez wielkiego zadęcia, ale z radosną fantazją. Nie było przemówień prezesów i ministrów, kropienia kropidłem. Za to w namiocie postawionym obok hali Centrum w "Biesiadzie bez granic" z udziałem gwiazd estrady bawiło się kilka tysięcy zaproszonych gości, głównie partnerów handlowych Inter Carsu, pracowników oraz przyjaciół tej olbrzymiej firmy działającej od 27 lat na polskim i europejskim motoryzacyjnym rynku wtórnym.

Nowe Centrum jest meganowoczesnym, megaolbrzymim (łącznie 5 hektarów na różnych poziomach hal magazynowych) obiektem. Na pewno nie ma takiego drugiego w Polsce, Europie, a i na świecie trzeba by szukać ze świecą. Już teraz do Zakroczymia suną pielgrzymki firm zainteresowanych rozwiązaniami zastosowanymi w ECL ILS. Dodajmy, iż są to nie tylko goście z Europy, ale także zza oceanu.

Na dzień inauguracji zarząd firmy wybrał sobotni wieczór, 13 maja. W programie było oczywiście zwiedzanie Europejskiego Centrum Logistycznego. Po halach oprowadzał gości Jan Obojski, członek zespołu projektowego obiektu. Dowiedzieliśmy się od niego, że w hali głównej jest 30 bram załadunkowych, sortery oraz cztery poziomy regałów. Proces rozdzielania i pakowania towarów odbywa się automatycznie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Więcej na ten temat w czerwcowym wydaniu Przeglądu Oponiarskiego. 

Tekst i zdjęcia: Sławomir Górzyński

drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
Ogłoszenia

Serwis mobilny sprzedam

Serwis mobilny na samochodzie MERCEDES ATEGO 816, rocznik 2010 - sprzedam

więcej

Carrier Maxima Sprężarka 1000/1200/1300

Sprzedam kompresor do agregatu chłodniczego Carrier Maxima serii 1000,1200,1300, maxima 2, maxima plus (używane i po ...

więcej

Sprzedam podnośniki

Sprzedam pneumantyczny podnośnik płytowy i podnośnik dwukolumnowy, stół warsztatowy. Tel. 601 574 059 

więcej

Montażownica Variant Service

Sprzedam nieużywaną montażownicę Variant Service, bezłyżkową, z dodatkowym ramieniem inflator, pneumatycznym ...

więcej
/

FOTONEWS - GALERIE

© Copyright 2018 Przegląd Oponiarski

Projektowanie stron Toruń